Logowanie | Rejestracja
Strona główna
Witamy na stronie firmy

AUTO-MAGNUMZajmujemy się handlem częściami NOWYMI i UŻYWANYMI
do samochodów cięarowych (tir) marki Renault.

Zajmujemy się również sprzedażą chłodnic renomowanej firmy NISSENS do samochodów ciężarowych większości marek.
Nasza firma działa na rynku części zamiennych od czerwca 1995 roku. Przedmiotem działalności firmy jest dystrybucja wysokiej jakości części zamiennych. W ofercie znajdziecie Państwo części nowe i używane do samochodów ciężarowych (tir) marki Renault oraz naczep.

Głównym celem działalności firmy jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości części zamiennych przy zachowaniu możliwie najniższych cen. Dlatego też firma AUTO-MAGNUM w swojej ofercie posiada oryginalne części jak i ich tańsze odpowiedniki.

Najwyżej cenimy sobie solidność i jakość, dlatego dbamy o każdego klienta, zapewniając fachową i miłą obsługę, która służy pomocą i radą w sprawach technicznych dotyczących oferowanego przez Nas asortymentu.

Z uwagi na dużą zawartość objętościową cennika prosimy o przedstawienie Państwa zapytań ofertowych na konkretne wyroby i oczekiwań dotyczących przyszłej współpracy.

Siedziba Naszej Firmy mieści się w Miąsowej, niewielkiej miejscowości w powiecie Jędrzejowskim. Zajmujemy się sprzedażą części nowych i używanych do samochodów ciężarowych (TIR), naczep, ciągników siodłowych marki Renault.